Монітор ASUS VA24EQSB (90LM056F-B04170)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 24...84 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 2 × USB 2.0
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 540.4×325×44.4 мм
Розміри: 540.4 × 320.8...450.8 × 211.4 мм
Вага (без підставки): 3.2 кг
Вага: 5.2 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 24...84 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 2 × USB 2.0
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 540.4×325×44.4 мм
Розміри: 540.4 × 320.8...450.8 × 211.4 мм
Вага (без підставки): 3.2 кг
Вага: 5.2 кг
Колір рамки: чорний
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Modification | 90LM056F-B04170 |
| Manufacturer | Asus |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.