Монітор VIEWSONIC VA2708-HDJ
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 100 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 109 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -4...28°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (макс.): 21 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 615×363.8×46 мм
Розміри: 615×537.3×223 мм
Вага (без підставки): 4.1 кг
Вага: 6.1 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 100 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 109 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -4...28°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (макс.): 21 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 615×363.8×46 мм
Розміри: 615×537.3×223 мм
Вага (без підставки): 4.1 кг
Вага: 6.1 кг
Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | VA2708-HDJ |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | ViewSonic |
| HDMI | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.