Монітор BENQ RD280UA (9H.LM2LJ.TBE)
Діагональ екрану: 28.2"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2560
Співвідношення сторін: 3:2
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100%
DCI-P3: 95%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...30°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (макс.): 205 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 610.4×427.8×87.1 мм
Розміри: 610.4 × 602.2 × 476 мм
Вага (без підставки): 7.5 кг
Вага: 11.4 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2560
Співвідношення сторін: 3:2
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100%
DCI-P3: 95%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...30°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (макс.): 205 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 610.4×427.8×87.1 мм
Розміри: 610.4 × 602.2 × 476 мм
Вага (без підставки): 7.5 кг
Вага: 11.4 кг
Колір рамки: чорний
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Modification | 9H.LM2LJ.TBE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | BenQ |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 3:2 |
| Matrix type | IPS |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 28.2 |
| Screen resolution | 3840 х 2560 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.