Ноутбук Dell Latitude 7450 (N002L745014UA_WP)
Dell Latitude 7450 — потужний, але компактний ноутбук з хорошим функціоналом, з яким ви зможете весь день займатися своїми справами, навіть якщо у вас є купа зустрічей поза офісом. Має 14-дюймовий IPS-екран із високою роздільною здатністю для чіткої картинки. Дозволить працювати з інформацією, а також підійде для відпочинку за переглядом фільмів та серіалів.
Ноутбук працює на основі процесора Intel Core Ultra 7 та оперативної пам'яті типу DDR5, чого буде достатньо для офісної роботи, складних бізнес-процесів, виконання різнотипних завдань навіть у режимі багатозадачності. NPU допомагає керувати завданнями зі ШІ з низькою затримкою, а графічний процесор — медіа та візуальним рендерингом з допомогою штучного інтелекту.
Інтелектуальне аудіо використовує нейронне шумозаглушення для видалення небажаного фонового шуму на обох кінцях розмови. Залишайтеся на зв’язку на найвищих у галузі швидкостях за допомогою бездротової карти з підтримкою Wi-Fi 7.
Додаткові функції Intelligent Privacy від Dell Optimizer допомагають зберегти конфіденційність даних. Функція виявлення сторонніх осіб текстурує екран у разі виявлення сторонніх поглядів. А функція Look Away Dim розпізнає, коли ваш фокус зміщується в інше місце, і затемнює екран, щоб додатково захистити конфіденційність і заощадити час роботи від акумулятора.
Дизайн цієї моделі максимально діловий і лаконічний, тому у будь-якому середовищі матиме гармонійний вигляд. А завдяки широкому набору портів ви зможете без проблем розшити можливості ноутбука, під'єднавши зовнішні накопичувачі, периферійні пристрої та аксесуари.
Dell Latitude 7450 — портативний ноутбук з високими стандартами якості.
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | Dell |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Colour | Gray |
| Safety | Fingerprint's scanner |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | INTEL |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | U-series |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.