Монітор PHILIPS 27M2C5201L/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...320 кГц
Частота вертикальна розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 122 % Adobe RGB: 90 % DCI-P3: 92 % Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 611 × 370 × 90.3 мм
Розміри: 611 × 468 × 197 мм
Вага (без підставки): 4.22 кг Вага: 4.81 кг Колір рамки: білий
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...320 кГц
Частота вертикальна розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 122 % Adobe RGB: 90 % DCI-P3: 92 % Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 611 × 370 × 90.3 мм
Розміри: 611 × 468 × 197 мм
Вага (без підставки): 4.22 кг Вага: 4.81 кг Колір рамки: білий
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR 10 |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Modification | 27M2C5201L/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.