Монітор XIAOMI Mi Curved Gaming Monitor G34WQi (ELA5454EU)
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9
Тип матриці: VA
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100%
DCI-P3: 95%
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Кут нахилу: -5...21°
VESA: 75×75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 65 Вт
Розміри: 811.3×510.1×210 мм
Вага: 6.9 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9
Тип матриці: VA
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100%
DCI-P3: 95%
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Кут нахилу: -5...21°
VESA: 75×75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 65 Вт
Розміри: 811.3×510.1×210 мм
Вага: 6.9 кг
Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 75mm x 75mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | ELA5454EU |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Xiaomi |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | Over 30" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.