Монітор GIGABYTE GS27QA (GS27QA Gaming Monitor)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 32 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 619 × 365.5 × 50.2 мм
Розміри: 619 × 447 × 172 мм
Вага (без підставки): 4.36 кг Вага: 5.26 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 32 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 619 × 365.5 × 50.2 мм
Розміри: 619 × 447 × 172 мм
Вага (без підставки): 4.36 кг Вага: 5.26 кг Колір рамки: чорний
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | CrossHair |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Модифікація | GS27QA Gaming Monitor |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Gigabyte |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.