TFT 27'' AOC CQ27G4X, вігнутий, VA, QHD, 180Hz, 0,5мс, 2х HDMI, DP, HAS,
Бренд: AOC
Тип: Монітор
Діагональ екрану, дюймів: 27
Тип РК-матриці: IPS
Формат зображення: 16:9
Роздільна здатність, точок: 2560x1440
Крок точок, мм: 0,3125
Час реакції, мс: 0,5 MPRT
Кут огляду, гор/верт: 178/178
Тип системи підсвітки: WLED
Максимальна яскравість, кд/м²: 450
Контрастність: 1000:1 (80M:1)
HDR: + (Vesa Display HDR 400)
Колірна гама sRGB, %: 127,3
Колірна гама AdobeRGB, %: 89,8
Колірна гама DCI-P3, %: 93,5
Покриття екрану: антиблікове
Частота оновлення, Гц: 180
Інтерфейси відеосигналу
DisplayPort: є
HDMI: + (2x)
Додаткові можливості
Засоби мультимедіа: вбудовані динаміки 2х2 Вт. аудіовихід
Вбудовані динаміки, Вт: 2x2
Регулювання підставки по висоті (діапазон регулювання, мм): + (130)
Поворотний екран: є
адаптивна синхронізація: Adaptive Sync
Flicker-Free: є
Загальні характеристики
Споживана потужність, Вт: 29
Тип блоку живлення монітора: вбудований
Розміри, мм: 613,9x366,3x51,3
Вага, кг: 5,29
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Примітки: Можливість нахилу. Безрамкова конструкція
Товар на сайті бренду: https://aoc.com/ua/gaming/products/monitors/q27...
Тип: Монітор
Діагональ екрану, дюймів: 27
Тип РК-матриці: IPS
Формат зображення: 16:9
Роздільна здатність, точок: 2560x1440
Крок точок, мм: 0,3125
Час реакції, мс: 0,5 MPRT
Кут огляду, гор/верт: 178/178
Тип системи підсвітки: WLED
Максимальна яскравість, кд/м²: 450
Контрастність: 1000:1 (80M:1)
HDR: + (Vesa Display HDR 400)
Колірна гама sRGB, %: 127,3
Колірна гама AdobeRGB, %: 89,8
Колірна гама DCI-P3, %: 93,5
Покриття екрану: антиблікове
Частота оновлення, Гц: 180
Інтерфейси відеосигналу
DisplayPort: є
HDMI: + (2x)
Додаткові можливості
Засоби мультимедіа: вбудовані динаміки 2х2 Вт. аудіовихід
Вбудовані динаміки, Вт: 2x2
Регулювання підставки по висоті (діапазон регулювання, мм): + (130)
Поворотний екран: є
адаптивна синхронізація: Adaptive Sync
Flicker-Free: є
Загальні характеристики
Споживана потужність, Вт: 29
Тип блоку живлення монітора: вбудований
Розміри, мм: 613,9x366,3x51,3
Вага, кг: 5,29
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Примітки: Можливість нахилу. Безрамкова конструкція
Товар на сайті бренду: https://aoc.com/ua/gaming/products/monitors/q27...
: https://aoc.com/ua/gaming/products/monitors/q27...
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Anti-glare |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 450 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 180 Hz |
| Modification | CQ27G4X |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.