Монітор 2E G2724B (2E-G2724B-01.UA)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 & Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (макс.): 55 Вт Енергоспоживання (стандарт): 38 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Вага: nbsp; 4.35 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 & Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (макс.): 55 Вт Енергоспоживання (стандарт): 38 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Вага: nbsp; 4.35 кг
Колір рамки: чорний
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Height adjustment |
| Monitor Type | Gaming |
| VESA | 75mm x 75mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 180 Hz |
| Modification | 2E-G2724B-01.UA |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | 2E |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.