Ноутбук HP 245 G10 (A3DU5ES)
HP 245 G10 — компактний бізнес-ноутбук зі збалансованою начинкою. Вдало поєднує в собі надійність і високу продуктивність з лаконічним та строгим дизайном. Верхня кришка традиційно прикрашена глянцевим логотипом, в іншому дизайн позбавлений декору.
Оснащений 14-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920х1080 та матовим покриттям, що дозволяє із комфортом працювати над презентаціями, мультимедійним контентом і документами навіть при яскравому освітленні. Невеликі розміри забезпечують портативність моделі, тому вона стане хорошим вибором для тих, хто постійно перебуває у робочих відрядженнях чи носить ноутбук із собою на лекції.
Хороший 4-ядерний процесор AMD Ryzen 3 7330U у команді з місткою оперативною пам'яттю типу DDR4 допоможуть легко працювати із багатьма задачами одночасно без гальмування системи. Швидкому темпу роботи також сприятиме SSD-накопичувач на 512 ГБ, якого вистачить для зберігання всіх необхідних програм, документів, робочої інформації, навчальних конспектів тощо.
У ноутбуці вбудовано вебкамеру та мікрофон із шумозаглушенням на основі штучного інтелекту, які допоможуть провести онлайн-співбесіду, нараду чи зустріч. Клавіатура моделі значно полегшує набір тексту, тому з цим девайсом можна буде багато листуватися та працювати із текстовими редакторами.
HP 245 G10 — надійний ноутбук, створений для роботи та готовий до розваг.
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | AMD Radeon Graphics |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | For work and study |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | Silver |
| Safety | не задано |
| GPU family | AMD |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | AMD Ryzen 3 |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.