Монітор IIYAMA ProLite XUB2797UHSNP-B1
Основні
Призначення
для дому та офісу
Діагональ екрану
27"
Тип матриці
IPS
Максимальна роздільна здатність матриці
3840 x 2160
Частота оновлення
60 Гц
Час реакції матриці
4 мс
Покриття екрану
матове
Співвідношення сторін
16:9
Дисплей
Статична контрасність
1300: 1
Розширена кольорова гама
99% sRGB, 72% NTSC
Динамічна контрасність
80 000 000: 1
Яскравість дисплея
350 кд/м2
Кут огляду горизонтальний
178°
Кут огляду вертикальний
178°
Енергоспоживання
Потужність при роботі
33 Вт
Потужність в режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси
Роз'єми
2 x usb type-c, 1 x usb 3.2 gen 1, rj45 (lan) x 1, mini-jack (3.5 мм), 1 x HDMI, 1 x DisplayPort
Фірмові технології
KVM Switch, pip/pbp, Low Blue Light, Flicker Free
Відеоінтерфейси
1 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.4
Фізичні параметри
Розміри
615 x 398 x 210 мм
Вага з підставкою
6.7 кг
Колір
чорний
Особливості конструкції
VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу, безрамкова конструкція
Технології та оснащення
Оснащення
вбудовані динаміки 2 х 2 Вт
Призначення
для дому та офісу
Діагональ екрану
27"
Тип матриці
IPS
Максимальна роздільна здатність матриці
3840 x 2160
Частота оновлення
60 Гц
Час реакції матриці
4 мс
Покриття екрану
матове
Співвідношення сторін
16:9
Дисплей
Статична контрасність
1300: 1
Розширена кольорова гама
99% sRGB, 72% NTSC
Динамічна контрасність
80 000 000: 1
Яскравість дисплея
350 кд/м2
Кут огляду горизонтальний
178°
Кут огляду вертикальний
178°
Енергоспоживання
Потужність при роботі
33 Вт
Потужність в режимі очікування
0.5 Вт
Інтерфейси
Роз'єми
2 x usb type-c, 1 x usb 3.2 gen 1, rj45 (lan) x 1, mini-jack (3.5 мм), 1 x HDMI, 1 x DisplayPort
Фірмові технології
KVM Switch, pip/pbp, Low Blue Light, Flicker Free
Відеоінтерфейси
1 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.4
Фізичні параметри
Розміри
615 x 398 x 210 мм
Вага з підставкою
6.7 кг
Колір
чорний
Особливості конструкції
VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу, безрамкова конструкція
Технології та оснащення
Оснащення
вбудовані динаміки 2 х 2 Вт
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.