Монітор AOC Agon Pro AG276QZD2
Діагональ екрану: 26.7"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.03 мс
Час відгуку (GtG): 0.03 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1500000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...360 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 138.4%
Adobe RGB: 98% DCI-P3: 99.1% Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...25 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 65 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 609.3 × 350.6 × 74.4 мм
Розміри: 609.3 × 525.6 × 228.9 мм
Вага (без підставки): 5.2 кг Вага: 6.7 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.03 мс
Час відгуку (GtG): 0.03 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1500000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...360 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 138.4%
Adobe RGB: 98% DCI-P3: 99.1% Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...25 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 65 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 609.3 × 350.6 × 74.4 мм
Розміри: 609.3 × 525.6 × 228.9 мм
Вага (без підставки): 5.2 кг Вага: 6.7 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | AG276QZD2 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | QD-OLED |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.