Монітор PHILIPS 32M2N8900/00
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.03 мс
Час відгуку (GtG): 0.03 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 1500000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...510 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 147.5%
Adobe RGB: 118% DCI-P3: 98.5% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 130 Вт Енергоспоживання (стандарт): 40 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 717 × 419 × 92 мм
Розміри: 717 × 432 × 200 мм
Вага (без підставки): 8.18 кг Вага: 9.65 кг Колір рамки: сріблястий
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.03 мс
Час відгуку (GtG): 0.03 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 1500000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...510 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 147.5%
Adobe RGB: 118% DCI-P3: 98.5% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 130 Вт Енергоспоживання (стандарт): 40 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 717 × 419 × 92 мм
Розміри: 717 × 432 × 200 мм
Вага (без підставки): 8.18 кг Вага: 9.65 кг Колір рамки: сріблястий
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 450 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | EasyRead |
| Modification | 32M2N8900/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 31,5 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | QD-OLED |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.