Неттоп ARTLINE Business B19 (B19v18)
Комп"ютер ARTLINE Business B19 AMD 6-core Ryzen 5 5600G 3.9-4.4Ghz/QB-OL400/32Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC/BT 4.0/-/480Gb M.2 NVME SSD/-/X300TM-ITX/Intel HD/MT300-120W Технический паспорт/38міс.(B19v18) .(B19v18)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | Nettop |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | AMD Radeon Graphics |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.