Мобільний телефон Tecno Spark 30 8/256Gb Astral Ice (4894947047916)
TECNO Spark 30 KL6 — доступний смартфон для щоденного використання. Чудово підійде для користувачів, яким люблять спілкуватися онлайн, переглядати новини чи грати в прості ігри. Має хороші компоненти, які гарантуватимуть стабільну роботу, та стриманий дизайн з акцентним розташуванням камери.
Особливості:
- 6,68-дюймовий екран з матрицею IPS;
- хороший процесор та велике сховище;
- подвійні симетричні динаміки для об'ємного звучання;
- підтримка швидкого заряджання 18 Вт.
Смартфон оснащений 6,68-дюймовим екраном роздільною здатністю 1080x2460, з яким ви зможете насолодитись якісним зображенням та плавною зміною кадрів. Співвідношення екрана до корпусу забезпечує більше екранного простору для користування. Пікова яскравість 480 ніт гарантуватиме чітку видимість навіть у яскравих умовах.
Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю фото та відео завдяки надчутливій камері з роздільною здатністю 64 МП, що забезпечує яскраві та реалістичні зображення. Фронтальна камера на 13 МП забезпечить якісні селфі, дозволить знімати короткі ролики в соціальні мережі чи спілкуватись онлайн з рідними.
Восьмиядерний процесор Helio G91 з достатнім обсягом оперативної пам'яті гарантуватиме хорошу швидкодію, плавність роботи програм. Великого сховища вистачить для улюбленої музики й важливих файлів. Захист від пилу та води за стандартом IP64 гарантує, що пристрій захищений від обмеженого проникнення пилу та водяних бризок з будь-якого напрямку.
Акумулятор на 5000 мАг забезпечує тривалу роботу без підзарядки, що ідеально підходить для активних користувачів. Завдяки підтриманню двох SIM-карт Spark 30 стане надійним помічником для роботи та розваг.
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Tecno |
| Phone class | Smartphones |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | GPS |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | IPS |
| Interfaces and Connections | не задано |
| CPU frequency | 2 GHz |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 256 Gb |
| SIM card format | Nano |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Front-camera | 1.3 Mpx |
| Number of Cores | 8 core |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Camera features | Autofocus |
| Built-in sensors | Gyroscope |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 13 months . |
| Color mob | White |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.