Ноутбук TERRA CLOUD MOBILE 1471 Ultra 5-125U W11P inkl. VOS [36M] (1220806C36)
Ноутбук TERRA CLOUD MOBILE 1471 Ultra 5-125U W11P inkl. VOS [36M] (1220806C36)
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | WORTMANN AG |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | U-series |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.