Ноутбук HP 250R G9 (AK9U0AT)
Ноутбук HP 250 G9 відрізняється вигідною ціною і дозволяє залишатися на зв'язку. Він поєднує в собі технології Intel та все необхідне для спільної роботи. Міцний корпус ноутбука надійно захищає його від пошкоджень під час перенесення.
Мобільний і надійний
Будьте впевнені, що HP 250 G9 здатний виконувати термінові завдання на ходу. Міцний корпус забезпечує надійний захист ноутбука та надає йому ділового зовнішнього вигляду.
Усі необхідні розʼєми та слоти
Швидке підключення до периферійних пристроїв в офісі або вдома за допомогою традиційних розʼємів. Ноутбук HP 250 має слот для карт пам'яті SD. З його допомогою можна зручно переносити дані та зберігати їх резервні копії.
Широкі можливості підключення
Оцініть високу швидкість передачі даних завдяки комбінованому модулю з підтримкою Bluetooth для підключення до локальної мережі Gigabit або бездротової локальної мережі Wi-Fi.
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | For work and study |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel UHD Graphics |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | SVA |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | Gray |
| Safety | не задано |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | INTEL |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | Intel Core i3 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.