Монітор HP S3 Pro 324pf (9U5J5UT)
Стильний, безрамковий з трьох сторін 23,8-дюймовий монітор з технологією True Color HP S3 Pro 324pf подарує насичене реалістичне зображення та вдало доповнить будь-який сучасний інтер’єр.
Тонкий чорний корпус монітора в поєднанні з полегшеною сріблястою підставкою задовольнить найвибагливіші смаки, а інноваційна система управління кабелями робить простішим впорядкування робочого місця.
Технологія IPS забезпечує чудове відображення кольорів та зображень під будь-яким кутом. З частотою оновлення 100 Гц ви отримаєте плавне гортання сторінок та відео без розірваних кадрів.
Сертифікована Eyesafe функція Eye Ease створює оптимальний комфорт для очей та зменшує їх втому під час тривалої роботи. Перший постійно діючий фільтр синього світла не впливає на точність передачі кольорів та працює по замовчуванню, без потреби вмикання в швидкому екранному меню.
Антиблікове покриття екрана позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Монітор HP S3 Pro 324pf оснащений трьома відеовиходами – VGA, HDMI та DP що робить його гнучким для підключення.
Програмне забезпечення HP Display Center допоможе здійснити швидку персоналізацію монітора.
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DisplayPort |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.