Монітор iiyama XUB2491H-B1
Монітор IIYAMA XUB2491H-B1 відзначається стильним дизайном «від краю до краю» і технологією IPS, що забезпечує точну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Завдяки частоті оновлення 100 Гц, високій контрастності та яскравості, цей монітор є чудовим вибором для роботи з фотографіями, веб-дизайном та багатомоніторними налаштуваннями. Ергономічна підставка з регулюванням висоти до 150 мм забезпечує комфорт для користувача, а функція зниження синього світла мінімізує втому очей.
Монітор оснащений роз’ємом для навушників, портами HDMI та DisplayPort. Додаткові функції, такі як технологія Advanced Contrast Ratio (ACR) для автоматичного регулювання контрастності та яскравості, а також зниження синього світла та відсутність мерехтіння, роблять його оптимальним вибором для збереження здоров’я очей та підвищення продуктивності.
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.