Монітор iiyama XUB2497HSU-W2
Стильний дизайн від краю до краю робить ProLite XUB2497HSU ідеальним для налаштування кількох моніторів. Технологія панелей IPS забезпечує точне й узгоджене відтворення кольорів із широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом із функцією AdaptiveSync забезпечує миттєве відчутне покращення плавності зображення. Високі значення контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить чудову продуктивність для фотозйомки та веб-дизайну. Оснащений динаміками, концентратором USB 2.0, роз’ємом для навушників, роз’ємами HDMI і DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зменшення втоми очей і ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм для оптимального комфорту користувача, робить цей 24-дюймовий монітор чудовим вибором як для багатофункціональних пристроїв. монітор конфігурації та офісних програм.
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.