Монітор iiyama XUB2293HSU-B7
Стильний дизайн від краю до краю робить ProLite XUB2293HSU ідеальним для налаштування кількох моніторів. Технологія панелей IPS забезпечує точне й узгоджене відтворення кольорів із широкими кутами огляду. Високі значення контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить чудову продуктивність для фотозйомки та веб-дизайну. Оснащений динаміками, роз’ємом для навушників, 2-портовим USB-концентратором, роз’ємами HDMI і DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зменшення втоми очей і ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм для оптимального комфорту користувача, цей 21,5-дюймовий дисплей є чудовим вибором для обох -налаштування монітора та офісних додатків.
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.