iгровий монiтор 27"SS IPS 160Hz 1ms UHD(3840x2160) 2xHDMI(2.1) 1xDP(1.4) GIGA (GS27U Gaming Monitor)
Монітор GIGABYTE GS27U Gaming Monitor
Доповнення до вашої ігрової системи
Монітор, як невидимий гравець, часто недооцінюють. Але правда в тому, що монітори створюють синергетичний ефект і допомагають розкрити весь потенціал компонентів ПК. Ігрові монітори GIGABYTE пропонують найкращі характеристики та високу якість, дозволяючи користувачам насолоджуватися продуктивністю преміум-класу без зайвих витрат.
Просто та сильно
Обтічний дизайн відображає філософію простоти серії GIGABYTE Gaming. Міцна підставка та матове покриття поєднують функціональність і естетику, додаючи унікальності.
Ідеальний кут огляду
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений підставкою, яка забезпечує широкий діапазон налаштувань нахилу для комфортного перегляду.
Low Blue Light
Сертифіковано TÜV Rheinland для захисту здоров"я очей.
Доповнення до вашої ігрової системи
Монітор, як невидимий гравець, часто недооцінюють. Але правда в тому, що монітори створюють синергетичний ефект і допомагають розкрити весь потенціал компонентів ПК. Ігрові монітори GIGABYTE пропонують найкращі характеристики та високу якість, дозволяючи користувачам насолоджуватися продуктивністю преміум-класу без зайвих витрат.
Просто та сильно
Обтічний дизайн відображає філософію простоти серії GIGABYTE Gaming. Міцна підставка та матове покриття поєднують функціональність і естетику, додаючи унікальності.
Ідеальний кут огляду
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений підставкою, яка забезпечує широкий діапазон налаштувань нахилу для комфортного перегляду.
Low Blue Light
Сертифіковано TÜV Rheinland для захисту здоров"я очей.
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 160 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Gigabyte |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.