Монітор Lenovo TIO27 (11JHRAR1EU)
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 – стильний і надійний монітор від відомого виробника, з яким ви зможете підвищити ефективність і продуктивність своєї роботи. Він сумісний з ThinkCentre Tiny і ThinkStation Tiny. Підключивши будь-який з цих ПК, ви зможете створити оптимальний моноблок для вашого бізнесу. А коли прийде час модернізації, монітор або ПК можна буде легко замінити окремо.
Універсальність
Виріб оснащено 27-дюймовим дисплеєм з IPS-матрицею та високою роздільною здатністю, чого буде достатньо як для роботи, так і для розваг. Разом із підключенням ThinkCentre Tiny або ThinkStation Tiny пристрій миттєво перетвориться на компактний моноблок (AIO).
Практичність
Спілкуйтеся з друзями онлайн або проводьте відеоконференції, адже завдяки ІЧ-камері RGB з двоспрямованим мікрофоном якість звуку та зображення під час відеодзвінків буде бездоганною. До того ж виробник обладнав пристрій необхідними портами (HDMI, DP, USB) для під'єднання або заряджання різних гаджетів.
Ергономіка та стиль
ThinkCentre TIO можна зручно розмістити навіть на тісному робочому столі. Дизайн витончений, безрамковий, що дасть змогу повністю занурюватися в контент. Підставка також має стильний вигляд і дає змогу налаштовувати монітор відповідно до своїх потреб.
Безпечний для вашого зору
Монітор володіє сучасними технологіями FlickerFree та Low Blue Light для зменшення мерехтіння та шкідливого впливу синього випромінювання. Пристрій протестовано та підтверджено сертифікатом незалежної організації TÜV Rheinland. Крім того, антивідблискове покриття гарантує більший комфорт для очей.
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DisplayPort |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Eye Comfort |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Lenovo |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.