Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU (83A100Q4RA)
Lenovo V15 G4 — ноутбук у стриманому дизайні, розроблений для ведення бізнесу та вирішення робочих завдань. Виконаний у досить компактних розмірах та має вагу всього 1.65 кг, тому його легко можна брати з собою на робочі зустрічі чи у відрядження.
Пристрій допоможе розв'язувати складні задачі, а зі збалансованою начинкою дасть змогу реалізувати масштабні проєкти. Оснащення екраном 15.6" дюймів спростить роботу з презентаціями, мультимедійним контентом, діаграмами, адже надає більше площі для відтворення інформації.
Центральний процесор представлений Intel Core i3-1315U, який демонструє хорошу енергоефективність і швидкість в обробці даних. У апаратній конфігурації моделі також наявний SSD-диск, робота якого полягає у записі та збереженні інформації.
Lenovo V15 має широкий набір інтерфейсів для підключення всіх необхідних пристроїв. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.1 для бездротових пристроїв, роз'єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 11ac для під'єднання до мережі інтернет.
Ноутбук пройшов безліч тестувань та має сертифікат MIL-STD-810H, який підтверджує його готовність до роботи в різних умовах. Кришка здатна відкриватися на 180 градусів, пропонуючи найбільш зручне положення для роботи, а ергономічна клавіатура спростить роботу з текстом.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Lenovo |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Safety | не задано |
| GPU family | Built-in GPU |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Built-in CPU |
| OS | Without OS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.