Ноутбук MSI Modern 15 H AI C1MG Classic Black (9S7-15H551-099)
Процесор: Intel Core Ultra 7 155H (16-ядерный, 3.8-4.8 ГГц)
Вбудована графіка: Intel Arc Graphics (8-Cores Xe)
Діагональ екрану: 15.6"
Тип матриці: IPS-level
Роздільна здатність екрану: 1920 × 1080 (FullHD)
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Поверхня екрану: матова
Оперативна пам'ять: 16 ГБ
Тип пам'яті: DDR5
Ємність SSD: 512 ГБ
Тип SSD: M.2 PCIe NVMe
Оптичний привід: відсутній
LAN: відсутній
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth: 5.3
Кардрідер: microSD
Відеопорти: 1 × HDMI
Веб-камера: HD 720p
Акустика: 2 x 2W
Мікрофон: є
Аудіопорти: комбо-роз'єм для навушників/мікрофона
Клавіатура: кнопкова з цифровим блоком
Підсвічування клавіатури: LED
Вказівний пристрій: сенсорна панель (тачпад) з підтримкою Multi-Touch
Сканер відбитків пальців: немає
Вбудований модуль безпеки (TPM): 2.0
Потужність батареї: 39.3 Вт·год
Блок живлення: 90W
Операційна система: Windows 11 Home
Матеріал: пластик
Колір кришки: чорний
Розміри: 359 × 241 × 19.9 мм
Вага: 1.9 кг
Вбудована графіка: Intel Arc Graphics (8-Cores Xe)
Діагональ екрану: 15.6"
Тип матриці: IPS-level
Роздільна здатність екрану: 1920 × 1080 (FullHD)
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Поверхня екрану: матова
Оперативна пам'ять: 16 ГБ
Тип пам'яті: DDR5
Ємність SSD: 512 ГБ
Тип SSD: M.2 PCIe NVMe
Оптичний привід: відсутній
LAN: відсутній
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth: 5.3
Кардрідер: microSD
Відеопорти: 1 × HDMI
Веб-камера: HD 720p
Акустика: 2 x 2W
Мікрофон: є
Аудіопорти: комбо-роз'єм для навушників/мікрофона
Клавіатура: кнопкова з цифровим блоком
Підсвічування клавіатури: LED
Вказівний пристрій: сенсорна панель (тачпад) з підтримкою Multi-Touch
Сканер відбитків пальців: немає
Вбудований модуль безпеки (TPM): 2.0
Потужність батареї: 39.3 Вт·год
Блок живлення: 90W
Операційна система: Windows 11 Home
Матеріал: пластик
Колір кришки: чорний
Розміри: 359 × 241 × 19.9 мм
Вага: 1.9 кг
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | For work and study |
| Manufacturer | MSI |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | 0 ГБ |
| Capacity, GB | 512 ГБ |
| Processor family | Intel Core Ultra |
| OS | Windows 11 Home |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.