Моноблок ARTLINE Business M61 (M61v33Win)
Бренд: ARTLINE
Тип: Моноблок
Чіпсет:Intel SoC
Процесор
Тип процесора:Intel Processor N95
Базова частота продуктивних ядер, ГГц:3.4
Кількість ядер: 4
Операційна система
Встановлена ОС: Windows 11 Pro
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ:8
Стандарт оперативної пам'яті: DDR4-3200 SODIMM
Накопичувачі
Об'єм SSD, ГБ: 240
Інтерфейс накопичувача: M.2
Відеокарта
Відеокарта: Інтегрована Intel HD Graphics
Оснащення
Звуковий контролер:Інтегрований
Зовнішні порти: 1xDC Power Connector, 1xCOM, 1xHDMI, 1xLAN (RJ45), 4xUSB 3.0, Audio 3.5mm
Мережевий адаптер:Інтегрований 1GbE
Бездротові комунікації: 802.11ac
Екран
Діагональ: 23.8"
Роздільна здатність: 1920x1080
Тип матриці: IPS
Тип підсвітки: LED
Інше
Потужність БЖ, Вт:48
Тип: Моноблок
Чіпсет:Intel SoC
Процесор
Тип процесора:Intel Processor N95
Базова частота продуктивних ядер, ГГц:3.4
Кількість ядер: 4
Операційна система
Встановлена ОС: Windows 11 Pro
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ:8
Стандарт оперативної пам'яті: DDR4-3200 SODIMM
Накопичувачі
Об'єм SSD, ГБ: 240
Інтерфейс накопичувача: M.2
Відеокарта
Відеокарта: Інтегрована Intel HD Graphics
Оснащення
Звуковий контролер:Інтегрований
Зовнішні порти: 1xDC Power Connector, 1xCOM, 1xHDMI, 1xLAN (RJ45), 4xUSB 3.0, Audio 3.5mm
Мережевий адаптер:Інтегрований 1GbE
Бездротові комунікації: 802.11ac
Екран
Діагональ: 23.8"
Роздільна здатність: 1920x1080
Тип матриці: IPS
Тип підсвітки: LED
Інше
Потужність БЖ, Вт:48
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Processor N95 |
| Number of Cores | 4 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.