Ноутбук Durabook Z14I Basic (Z4E2R3DE3BXX)
Durabook Z14I — надпотужний надійний та портативний ноутбук, виготовлений за військовими стандартами. Він швидко справляється з завданнями, що вимагають інтенсивної обробки даних.
Ця модель оснащена винятковим 14-дюймовим екраном із покращеною якістю відображення, яка подарує чіткість та чудову контрастність картинки під різними кутами перегляду та навіть при яскравому сонячному освітленні. Мультисенсорне покриття з чотирма режимами Glove, Stylus, Water, Finger оптимізоване для застосування як у приміщенні, так і на вулиці, щоб максимально підвищити ефективність роботи, не залежно від умов.
Неймовірну продуктивність роботи забезпечують сучасні компоненти, потужний центральний процесор і достойні запаси пам'яті. Завдяки таким характеристикам комп'ютер справляється навіть з обробкою величезного обсягу даних. Крім того, ноутбук оснащений набором усіх необхідних інтерфейсів для швидкого підключення периферійних пристроїв, зовнішніх накопичувачів, та різноманітних аксесуарів.
Дизайн ноутбука брутальний, конструкція має нестандартні габарити для забезпечення надійності пристрою. Підсилені кути подарують чудову міцність при падінні, а спеціальна ручка дозволяє комфортно переносити ноутбук у зручне та безпечне місце. Конструкція міцна та надійна, виконана за стандартом MIL-STD 810H для забезпечення стійкості до падіння з висоти. Не менш важливою є оболонка оснащена рівнем захищеності IP65 від пилу та води, тому пристрій здатний витримати навіть найскладніші умови роботи.
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel Iris Xe Graphics |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | Durabook |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | 4G LTE |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | TPM module |
| GPU family | INTEL |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | Intel Core i7 |
| Processor generation Intel | 11-th generation |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.