Неттоп ARTLINE Business B11 Windows 11 Pro (B11v26Win)
Комп"ютер ARTLINE Business B11 Intel 4-core Processor N95 up to 3.4GHz/BOX/4Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC MiniPCI-E/Windows 11 Pro for entry level/120GB SSD/-/JW N95T/Intel HD/Barebone Artline Business B16 48W Технический паспорт/38міс.(B11v26Win) .(B11v26Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | Nettop |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Processor N95 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 4 GB |
| SSD capacity | 120 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.