Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0024RA)
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0024RA), 16" WUXGA (1920x1200) IPS LED матовый / AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) / RAM 16 ГБ (Max 64 ГБ) / SSD 512 ГБ / AMD Radeon Graphics / без ОП / LAN / Wi-Fi / BT / веб-камера / Windows 11 Pro / MIL-STD-810H / TPM / металл/пластик / 1.7 кг / серый / подсветка клавиатуры / сканер отпечатков пальцев
| В наявності | Так |
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | Lenovo |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Screen size, inches | 16.0 |
| Laptop diagonal | 16 inches |
| Matrix type | IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Colour | Silver |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | AMD |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | AMD Ryzen 5 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.