Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27WQ3B 2xHDMI, DP, MM, VA, 2560x1440, 180Hz, 0.5ms, (90LM0AQ1-B01170)
Ігровий монітор TUF Gaming VG27WQ3B з вигнутим екраном: 27" QHD, 180 Гц, ELMB, FreeSync, час відгуку 0,5 мс, 90% DCI-P3, HDR, DisplayWidget Center
- 27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю QHD, вигнутою (1500R) панеллю й надвисокою частотою оновлення 180 Гц, призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів.
- Час відгуку 0,5 мс (GTG) і технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB™) для мінімізації розмиття динамічного зображення.
- Технологія FreeSync: висока якість зображення за рахунок змінної частоти оновлення екрана (активовано за замовчуванням).
- Технологія Shadow Boost покращує відображення темних фрагментів ігрових сцен, не впливаючи на світлі.
TUF Gaming VG27WQ3B | Монітор | ASUS Україна
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " LED |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Вигнутий екран | 1500R |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Контрастність (статична) | 5000:1 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Час реакції | 1ms(GTG), 0.5ms(min.) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 125 % (sRGB), 90% (DCI-P3) |
| Розмір пікселя | 0.233 мм |
Роз`єми
| Входи | DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2) HDMI(v2.0) x 2 Роз’єм для навушників :Так |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2 Вт x2 |
| Технології | Технологія Trace Free :Так GameVisual : Так Вибір температури кольору :Так (4 режими) GamePlus : Так HDCP : Так Надзвичайно низьке розмиття в русі :Так Технологія VRR :Так (Adaptive-Sync) Технологія GameFast Input :Так Shadow Boost : Так DisplayWidget : Так, DisplayWidget Center Low Blue Light : Так Кілька режимів HDR :Так |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 180Hz AMD FreeSync FSC MIX |
| Комплектація | Кабель DisplayPort Шнур живлення Короткий посібник Гарантійний талон |
| Споживання енергії | <23 Вт |
| Додатково | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Кут нахилу | від -5 до +23° |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Поворотний екран | Ні |
| Габарити (ШхВхТ) | 610 x 456 x 193 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 596.736 x 335.664 мм |
| Вага | 4.9 кг з підставкою |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Об"єм | 0.0530 м3 |
Комплектация:
Кабель DisplayPort
Шнур живлення
Короткий посібник
Гарантійний талон
| Interfaces and Connections | не задано |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.