Монітор iiyama G2745QSU-B2
iiyama G-Master G2745QSU-B2 — монітор від відомого виробника, що призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Підходить для ігор та творчої роботи.
Від виробника монітор отримав сучасні та необхідні технології. Flicker Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана. Adaptive Sync забезпечить максимально плавну картинку, навіть у динамічних сценах гри.
Вбудовані динаміки дозволять насолоджуватися хорошим звуком. Із інтерфейсів наявні USB, DisplayPort та HDMi, які дозволять підключати пристрій до джерела відеосигналу або з'єднувати між собою ідентичні монітори, для створення мультимоніторної конструкції.
Дизайн виробу сучасний та універсальний, виконаний в чорному кольорі. Підставка класична та досить стійка. Завдяки наявному кріпленню VESA, монітор можна підвішувати на стіну, що зможе значно зекономити простір в кімнаті.
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.