Десктоп ARTLINE Overlord STRIX (STRIXv174Win)
Комп"ютер ARTLINE Overlord STRIX Intel (8p+16e) Core Ultra 9 285KF 3.2-5.7Ghz/Premium 360mm WaterCooler White/64Gb DDR5-6400 RGB/BlackWhite Cables/Wi-Fi 802.11AX+BT5.2/Windows 11 Pro High-end/2TB NVME GEN4 Basic/2TB SSD/TUF GAMING Z890-PLUS WIFI/ASUS GeForce RTX 5080 16GB/ASUS ROG STRIX HELIOS White STRIX 1000W 80+ Gold/38міс.(STRIXv174Win) .(STRIXv174Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core Ultra 9 285K |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 24 |
| Graphics chip | GeForce RTX 5080 |
| Memory | 64 GB |
| SSD capacity | 2 TB |
| Hard disk capacity | 2 TB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.