Модуль пам"яті для комп"ютера DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DHE1/16)
| Код товару | IU4DHE1/16 |
| Призначення | ПК |
| Тип пам',яті | DDR4 |
| Ємність | 16 ГБ |
| Частота пам',яті | 3200 МГц |
| Напруга живлення | 1.2 В |
| Кількість планок | 1 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна-виробник | вказана на упаковці |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Type of | RAM |
| Manufacturer | INTELIGENTES |
| Memory form factor | DIMM |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 16 GB |
| Number of modules | 1 |
| Bandwidth, MB / s | 25600 |
| Memory frequency, MHz | 3200 |
| Timings | CL22 |
| Operating voltage, V | 1.2 |
| Cooling | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 36 months |
| Purpose | не задано |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.