Кронштейн OfficePro MA310B 17-32 '' Black (VESA100х 100)
Кронштейн із настінним кріпленням MA310B надає користувачеві належний ергономічний перегляд, функціональність і доступність. Ідеально підходить для компактного простору завдяки монтажу дисплея на стіні без столу. Пластина VESA з отворами для замка призначена для швидкого встановлення та видалення. Якісний пружинний механізм натягу забезпечує чудовий баланс ваги для монітора. Швидкоз’ємне з’єднання забезпечує легку збірку та компактну упаковку. MA310B є хорошим вибором, щоб заощадити час і гроші, одночасно зробивши робочу зону більш чистою та організованою!
| Підсвічування | Немає |
| Вага | 2,2 кг |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Колір | Чорний |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Особливості | З відкритою укладкою проводів |
| Максимальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настінне кріплення |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 75x75 |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32 |
| Тип кріплення | Настінне кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виготовлення | Китай |
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Officepro |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.