Монітор HP V24i G5 (65P58AA)
Підвищіть ефективність роботи або навчання за допомогою монітора Full HD з діагоналлю 60.5 см (23.8 дюйма), який відрізняється лаконічним дизайном і чудовим екраном з чітким зображенням.
Як на долоні
Оцініть, наскільки зручно переглядати ваші проєкти та завдання на цьому моніторі IPS з чудовим екраном. Завдяки роздільній здатності Full HD та технології AMD FreeSync з частотою оновлення 75 Гц ви отримуєте неймовірно чітке та плавне зображення.
Сучасний дизайн. Функціональність для стилю роботи.
Цей монітор, який чудово підходить для будь-якого робочого місця, допоможе вам позбутися безладу на столі, що відволікає від важливих завдань. Завдяки гладким вузьким рамкам з трьох сторін, акуратно прокладеним кабелям і тонкій підставці з нахилом, що регулюється, ви можете повністю зосередитися на своїх завданнях.
Інтуїтивно зрозумілі вхідні гнізда. Зручне керування.
Створіть максимально зручний та впорядкований робочий простір, щоб повністю поринути у свої проєкти. З легкістю налаштуйте монітор, регулюючи параметри за допомогою інтуїтивно зрозумілої кнопки-джойстика екранного меню або керуючи ними безпосередньо з екрана у програмі HP Display Center.
Висока продуктивність щодня
Вузькі рамки з трьох сторін
Монітор з вузькими рамками з трьох сторін не тільки елегантно виглядає, але й дозволяє встановити поруч другий монітор з практично непомітним переходом між двома екранами, щоб максимально розширити область перегляду.
ПанельIPS
З легкістю налаштовуйте яскравість, роздільну здатність і гучність монітора, використовуючи зручну кнопку-джойстик екранного меню.
Режим Low Blue Light
Відповідність останнім стандартам, підтверджена реєстрацією EPEAT та сертифікаціями Energy Star та TCO.
Ретельно продумана упаковка
Упаковка, що відповідає вимогам утилізації та повністю придатна для переробки, щоб скоротити кількість відходів, що відправляються на звалища.
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DisplayPort |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.