Ноутбук 15'' HP 250 G10 (AK9W9AT) Dark Ash Silver 15.6'' FullHD 1920x1080 матовий
Бюджетний бізнес-ноутбук HP 250 G10 забезпечує необхідні функції живлення та продуктивності у тонкому та легкому корпусі з великим дисплеєм з діагоналлю 15,6 дюйма.
Особливості ноутбука HP 250 G10
- Тонкий та легкий. Ноутбук HP 250 відповідає гібридним стилям роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрану до корпусу 85%.
- Створений для роботи та готовий до розваг. Завершуйте проекти за допомогою потужного процесора Intel®, Core&trade, i3 1315U 13-го покоління, швидкої пам'яті 8 ГБ DDR4 та накопичувачів 512GB SSD.
- Вас бачать і чують із ясністю. Ефективна спільна робота завдяки вбудованій камері та придушенню шуму на основі штучного інтелекту з п
| В наявності | Так |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | HP |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | SVA |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 256 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | Intel Core i3 |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.