Принтер етикеток X-PRINTER XP-P323B мобільний, USB, Bluetooth
Мобільний термопринтер Xprinter XP-P323B USB+Bluetooth – це універсальне рішення для створення чеків та етикеток. Він підійде до виконання багатьох робочих завдань, що з печаткою, і дозволяє заощадити придбання окремої техніки. Модель має гарну якість нанесення та модний дизайн, підтримує налаштування концентрації. Роздільна здатність термоголови – 203 dpi. Швидкість складає 70 мм/сек, що забезпечує відмінну продуктивність. Підтримується друк усіх поширених 1D та кількох 2D кодів. Головка друкуючого механізму має ресурс 30 км чекової стрічки.
Функціональність продукту включає можливість бездротового з'єднання за допомогою інтерфейсу Bluetooth. Автономність підтримує літій-іонна батарея ємністю 2500 мАг. Передбачено підтримку прямої USB зарядки. На ергономічному корпусі розташований OLED-екран діагоналлю 1,3” з роздільною здатністю 128 х 64 pix, а також кнопки для керування. Це створює зручність експлуатації, від чого залежить швидкість роботи касира та оперативність обслуговування клієнтів. Таким чином, принтер відмінно підходить для точок видачі інтернет магазинів, поштових та кур'єрських служб доставки, аптек, закладів охорони здоров'я, парковок та фітнес центрів.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | X-PRINTER |
| Type of | Label printer |
| Resolution | 203 DPI |
| Programming languages | CPCL |
| Type of | Mobile |
| Connection Interfaces | не задано |
| Printing technology | Direct thermal printing |
| Memory | 8MB Flash |
| Maximum print width | 72 mm |
| Min label width | 20 mm |
| Print speed | 70 mm / s |
| Sensors | Open cover sensor |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.