Сканер штрих-коду Datalogic QuickScan QW2500 2D USB Black (QW2520-BKK1S)
2D-сканер з технологією іміджевого зчитування QuickScan QW2520 - вірний помічник під час оформлення замовлення на касовому вузлі.
Пристрій швидко зчитує інформацію незалежно від того, чи погано штрихкод читається, погано надруковано або пошкоджено, і легко сканує коди з дисплеїв мобільних пристроїв навіть крізь перегородки з плексигласу, а також має неймовірно доступну ціну.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Datalogic |
| Type of | Barcode Scanner |
| Connection type | Wired |
| Barcode Readable Types | Aztec Code |
| Contrast | 15% |
| Decoded barcodes | 1D |
| Supply voltage | 5 V ± 5% |
| Weight | 145 g |
| Type of | Manual |
| Equipment | Scanner |
| Reading system | A photo |
| Protection class | IP52 |
| Connection Interfaces | USB |
| Image capture | JPEG |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.