Ноутбук Acer Aspire Go Spin AGSP14-31PT (NX.JBEEU.001)
Ноутбук Acer Aspire Go Spin AGSP14-31PT (NX.JBEEU.001) 14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, UEFI Shell, 53 Втг, сенсорний екран, 1.5 кг, сріблястий
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Glossy |
| Optical drive | No ODD |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Acer |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 2 kg |
| Warranty | 24 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Colour | Silver |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Intel N series |
| OS | Without OS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.