Стойка-пантограф Fifine BM88P
Суцільнометалева стійка для мікрофона може витримувати вагу до 1,5 кг / 3,3 фунта, забезпечуючи стабільність вашого мікрофона для подкастів.
[Низькопрофільний] Підставка для рук може висуватися з нижньої частини екрана вашого комп&apos,ютера. Підставка для мікрофона економить більше місця в безперешкодному огляді.
[Управління кабелями] Штанга-стійка обладнана прихованими кріпленнями для організації ваших мікрофонних кабелів. Акуратне розташування кабелів не призведе до надмірного натягу або несподіваного використання.
[Повне регулювання] Підвісна стійка може бути подовжена до 29 дюймів, що підходить для вашого довгого великого офісного столу. Штангу можна регулювати вгору-вниз на 220 градусів, а по горизонталі - на 360 градусів. Більша кількість налаштувань кута нахилу забезпечує більше можливостей використання.
[Гвинтовий адаптер] Мікрофонна штанга поставляється з трьома видами різьблення: 1/4&apos,&apos,, 3/8&apos,&apos,, 5/8&apos,&apos,, що позбавляє вас клопоту з вибором додаткових адаптерів. Ви можете легко і швидко встановлювати і використовувати мікрофони, ударні кріплення, камери тощо за допомогою мікрофонної стійки.
Комплектація:
Стійка пантограф
Кріплення до
Поворотне кріплення мікрофона
Посібник користувача
| Вага | 2,1 кг |
| Розміри | 40х18х7,5 |
| Колір | Рожевий |
| Сумісність | Підходить для кріплення мікрофонів із різьбою 1/4" |
| Особливості | Допустиме навантаження до 1,5 кг.Вбудований кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна виготовлення | Китай |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Fifine |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.