MS Surface Laptop 7 Copilot+ PC Platin [DE/AT]/ 13,8"/ Ultra7/256GB/16GB/Win11 Pro mit I (EP2-21057
MS Surface Laptop 7 Copilot+ PC Platin [DE/AT]/ 13,8"/ Ultra7/256GB/16GB/Win11 Pro mit I (EP2-21057)
| Manufacturer | Microsoft |
| Type of | A laptop |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Screen size, inches | 13.6 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 2304x1539 |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 256 GB |
| Processor family | U-series |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.