Монітор Philips 24B2G5200/00
Монітор від Philips, призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 23.8-дюймовий екран з матовою IPS-матрицею та роздільною здатністю Full HD. Він створений для енергоефективності та стане універсальним варіантом для вашого офісу.
Виробник оснастив модель сучасними технологіями:
LightSensor використовує розумний датчик для налаштування яскравості зображення залежно від освітлення у кімнаті для ідеального зображення за мінімального споживання енергії.
PowerSensor автоматично зменшує яскравість монітора, коли користувач відходить від столу, скорочуючи витрати на електроенергію на 80% та подовжуючи термін експлуатації монітора.
Flicker Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана.
Eyesafe фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі.
SoftBlue перевірена й сертифікована TUV Rheinland Eyesafe за ефективність зменшення випромінювання синього світла.
Монітор має тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео.
З інтерфейсів наявні такі порти — HDMI, DisplayPort, VGA та USB. Саме за допомогою них можна з'єднувати між собою монітори чи підключати їх до джерела відеосигналу.
Монітор оснащений двома динаміками по 3 Вт, що дозволяє вільно насолоджуватися переглядом цікавого відео, прослуховуванням улюбленої музики, чи повним зануренням у захопливу гру.
Дизайн виробу сучасний та стильний, виконаний у сірому кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн з розумним кабельменеджментом, який дозволяє утримувати всі кабелі в одному місці. Завдяки кріпленню VESA, його можна розміщати на стіну для економії простору кімнати, а його кут нахилу, висоту та обертання можна легко регулювати.
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | EasyRead |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 60 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.