Вентилятор JONSBO ZB-360W White
Розміри: 362 × 123 × 28 мм
Швидкість обертання: 700...2400 об/хв
Повітряний потік: 20.95...65.26 CFM
Рівень шуму: 20.3...36.6 дБ
Керування швидкістю вентилятора: є
Реверсний: ні
Роз'єми підключення: 4-pin
Тип підшипника: Fluid Dynamic
Підсвічування: ARGB
Роз'єми підключення підсвічування: ARGB 5V 3-pin
Напрацювання на відмова (MTBF): 20000 год
Кількість в комплекті: 1 шт.
Швидкість обертання: 700...2400 об/хв
Повітряний потік: 20.95...65.26 CFM
Рівень шуму: 20.3...36.6 дБ
Керування швидкістю вентилятора: є
Реверсний: ні
Роз'єми підключення: 4-pin
Тип підшипника: Fluid Dynamic
Підсвічування: ARGB
Роз'єми підключення підсвічування: ARGB 5V 3-pin
Напрацювання на відмова (MTBF): 20000 год
Кількість в комплекті: 1 шт.
| В наявності | Так |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Управління швидкістю обертання | Є |
| Повітрянний струм | 65.16 CFM |
| Розмір | 362 × 123 × 28 мм |
| Тиск | 2.54 мм H2O |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 20000 ч |
| Рівень шуму | 36dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | Різнокольоровий |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2400RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Матеріал | Пластик |
| Основні характеристики | |
| Тип | Кулер |
| Виробник | Jonsbo |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 700 - 2500 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 21 - 35 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.