Ноутбук Dell Latitude 3450 (N010L345014UA_WP)
Latitude 3450 — це компактний ноутбук ніжно-вугільного кольору з вишуканою текстурою для сучасного вигляду. Клавіатура ноутбука преміум-класу з міцними відбитками клавіш, вигравіруваними лазером, забезпечує довгий хід клавіш для підвищеного комфорту. Сенсорна панель нагадує скло, що забезпечує більший комфорт.
Високошвидкісне з'єднання Wi-Fi 6E гарантує, що ви завжди будете на найшвидшій швидкості в галузі. Продуктивність у будь-якому місці: мережева оптимізація об'єднує найкращу доступну мережу, визначає пріоритетність додатків для конференцій та забезпечує швидке завантаження даних та відео.
Latitude 3550 — ноутбук який впорається з різними завданнями та спростить щоденну роботу.
| В наявності | Так |
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel Iris Xe Graphics |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | Dell |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | Gray |
| Safety | Fingerprint's scanner |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | INTEL |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | Intel Core i7 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.