Ноутбук Dell Latitude 5350 (N006L535013UA_UBU)
Dell Latitude 5350 — високопродуктивний ноутбук, призначений для вимогливих користувачів, які шукають надійне рішення для роботи та розваг.
Ця модель працює на базі продуктивного процесора Intel Core. Разом з вбудованим Intel AI Boost він надасть безпечну апаратну платформу з високою продуктивністю та оптимізованою енергоефективністю, готовою до роботи з наступним поколінням робочих навантажень ШІ та різноманітними параметрами керування. Конфігурація включає місткий SSD-накопичувач, що дозволить працювати в режимі багатозадачності, без проблем зберігати презентації, фотографії, необхідну документацію. Ноутбук швидкий і плавний в роботі, тому з ним буде легко виконувати робочі завдання та відпочивати з насолодою.
Пристрій підтримує низку популярних портів, які забезпечать підключення необхідних аксесуарів, накопичувачів тощо. За допомогою стандарту Wi-Fi 802.11ax ви матимете швидке з'єднання з мережею для ефективної роботи без гальмувань. Вбудований мікрофон і вебкамера надають зручність для відвідування онлайн-лекцій, участі у відеоконференціях та нарадах. Це дозволяє вам легко спілкуватися та співпрацювати з іншими користувачами навіть на відстані.
Тонкий стильний корпус надає ноутбуку сучасного вигляду і підкреслює його професійний характер. Завдяки компактним розмірам його зручно брати з собою у відрядження, подорожі чи в коворкінг.
Dell Latitude 5350 — відмінний вибір для широкого спектра використання.
| В наявності | Так |
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | Dell |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 13.3 |
| Laptop diagonal | 13 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | Gray |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | U-series |
| OS | Linux |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.