Ноутбук THOMSON Neo N15 (MEAN15C8SL256S)
Ноутбук Thomson Neo надає потужні та корисні функції. Висока продуктивність, широкі мультимедійні можливості та зручне підключення перетворюють щоденну роботу на комп'ютері на безперервне задоволення. Цей ноутбук із практичним, але стильним дизайном постачається з екраном 15.6".
Чудова функціональність
Швидко та безпечно відкривайте веб-сторінки, спілкуйтеся та дивіться відео на ходу на ноутбуці Thomson Neo з процесором Intel і місткою пам'яттю. Насолоджуйтеся комфортною роботою на екрані 15.6".
Вражаючі розваги
Фільми та відео чудово виглядають на якісному дисплеї, а перегляд перетворюється на справжню кінематографічну подію. Ви можете ще більше посилити це враження, використовуючи порт HDMI для під'єднання телевізора високої чіткості.
| В наявності | Так |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | Thomson |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 256 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | Intel Celeron |
| OS | Windows 11 Home |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.