Ноутбук TERRA MOBILE 1716R i3-1315U W11 Home (1220838)
Ноутбук TERRA MOBILE 1716R i3-1315U W11 Home (1220838)
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | WORTMANN AG |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Screen size, inches | 17.3 |
| Laptop diagonal | 17 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | Intel Core i3 |
| OS | Windows 11 Home |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.