ONERugged N15T, 15inch rugged laptop, resolution 1920*1080, brightness 700nits, i5 (N15T_I5_16256GB
ONERugged N15T, 15inch rugged laptop, resolution 1920*1080, brightness 700nits, i5+16GB+256GB+GPS+Fingerprint, No 4G Win11 Pro without License, EU adapter
| В наявності | Так |
| Manufacturer | ONERUGGED |
| Type of | A laptop |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 256 GB |
| Processor family | Intel Core i5 |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.