Мережевий зарядний пристрій HOCO C149A Charm PD30W+QC3.0 charger set (C to C)(EU) Wh (6942007630351)
Invoice with VAT 20%
Invoice w\o VAT
Address delivery «Nova Posta»
дату отправки уточняйте...
In the department of «Nova Posta»
дату отправки уточняйте...
Courier in Kiev 60 ₴
дату отправки уточняйте...
Exchange/Refund: 14 days
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; кабель |
| Вага | 76 г |
| Швидка зарядка | Power Delivery 30 W; Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Type-C/Type-C |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Вихідний роз’єм | USB-A; Type-C |
| Колір | Білий |
|
Вага упаковки
|
9 г
|
|
Виробник
|
Hoco
|
|
Гарантія
|
24 міс.
|
|
Тип
|
Зарядний пристрій
|
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.