Бездротові навушники HOCO EW27 True wireless stereo headset White (6931474779915)
| Матеріал | ABS-пластик |
| Час роботи від акумулятора | 6 год |
| Модель | EW27 |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Ємність акумулятора | 360 mAh |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
| Радіус дії | До 10 м |
| Час заряджання | 2 год |
| Конструкція | Вбудований в корпус навушників |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Тип навушників | Вакуумні |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 5.3 |
| В наявності | Так |
| Type of | Headset |
| Manufacturer | Hoco |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Бездротові навушники BOROFONE BW80 True wireless stereo headset White (6941991114946)
Art: 6941991114946
ID: 839600
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.